Menu

U10 Drenge - årgang 2008

Velkommen til U10 drenge

Trænerstab

Træner
profil
David Hauge Damsø
Træner
ingen pic
Jakob Genz

KampprogramInde - U10 drenge A født 2008 • Pulje 2

November 2017

MG & BK
Spillet
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Dalum IF (2)

Tommerup BK
Spillet
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

MG & BK
Spillet
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Korup-Ubberud Ungdom - KUU

Strib IF
Spillet
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK
December 2017

Dalum IF (2)
2. dec
Kl. 14.51
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

MG & BK

MG & BK
2. dec
Kl. 15.07
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

Tommerup BK

Korup-Ubberud Ungdom - KUU
2. dec
Kl. 15.31
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

MG & BK

MG & BK
2. dec
Kl. 15.47
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

Strib IF

MG & BK
9. dec
Kl. 12.40
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Dalum IF (2)

Tommerup BK
9. dec
Kl. 12.56
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

MG & BK

MG & BK
9. dec
Kl. 13.20
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Korup-Ubberud Ungdom - KUU

Strib IF
9. dec
Kl. 13.36
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

MG & BK

KampprogramInde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3

November 2017

Kauslunde IF
Spillet
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

SSV Højfyn
Spillet
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

MG & BK
Spillet
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Glamsbjerg IF

Strib IF (1)
Spillet
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

MG & BK
Spillet
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Hårby BK
December 2017

MG & BK
2. dec
Kl. 12.59
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

Kauslunde IF

MG & BK
2. dec
Kl. 13.31
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

SSV Højfyn

Glamsbjerg IF
2. dec
Kl. 13.55
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

MG & BK

MG & BK
2. dec
Kl. 14.19
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

Strib IF (1)

Hårby BK
2. dec
Kl. 14.43
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

MG & BK

Kauslunde IF
9. dec
Kl. 11.53
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

SSV Højfyn
9. dec
Kl. 12.25
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

MG & BK
9. dec
Kl. 12.49
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Glamsbjerg IF

Strib IF (1)
9. dec
Kl. 13.13
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

MG & BK
9. dec
Kl. 13.37
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Hårby BK

KampprogramInde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2

November 2017

Assens FC
Spillet
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

MG & BK

Hårby BK
Spillet
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

MG & BK

MG & BK
Spillet
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Glamsbjerg IF

Strib IF
Spillet
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

MG & BK

MG & BK
Spillet
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Nr. Aaby IK
December 2017

MG & BK
2. dec
Kl. 11.13
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

Assens FC

MG & BK
2. dec
Kl. 11.41
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

Hårby BK

Glamsbjerg IF
2. dec
Kl. 12.02
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

MG & BK

MG & BK
2. dec
Kl. 12.23
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

Strib IF

Nr. Aaby IK
2. dec
Kl. 12.44
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2

MG & BK

Assens FC
9. dec
Kl. 10.07
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

Hårby BK
9. dec
Kl. 10.35
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

MG & BK
9. dec
Kl. 10.56
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Glamsbjerg IF

Strib IF
9. dec
Kl. 11.17
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

MG & BK

MG & BK
9. dec
Kl. 11.38
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Nr. Aaby IK

Næste kampInde - U10 drenge A født 2008 • Pulje 2

Ude mod
Dalum IF (2)
2. dec
Kl. 14.51
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Inde - U10 drenge A født 2008 - Pulje 2

Næste kampInde - U10 drenge B født 2008 • Pulje 3

Hjemme mod
Kauslunde IF
2. dec
Kl. 12.59
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Inde - U10 drenge B født 2008 - Pulje 3

Næste kampInde - U10 drenge C født 2008 • Pulje 2

Hjemme mod
Assens FC
2. dec
Kl. 11.13
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2
Inde - U10 drenge C født 2008 - Pulje 2